Piękny uśmiech to wizytówka każdego z nas. Białe zęby dodają pewności siebie w niejednej sytuacji. W dzisiejszych czasach jest więc priorytetem dbałość o to aby zawsze były zdrowe i estetyczne.

Nasz gabinet – M-Dentica, jest przede wszystkim miejscem przyjaznym dla pacjenta. Oferujemy szeroką gamę usług dla osób w różnym wieku. Dokładamy wszelkich starań aby zmieniło się dotychczasowe wyobrażenie o wizycie u stomatologa, aby była ona naturalnym elementem troski o wygląd i dobre samopoczucie. Bardzo ważny jest dla nas pozytywny kontakt oraz zapewnienie miłej i spokojnej atmosfery. W pierwszej kolejności opieramy się na dialogu z pacjentem. Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do problemu, gdyż doskonale rozumiemy, że na tym polega nasza praca. Renomę naszej praktyki budujemy na zaufaniu pacjentów.

To co nas wyróżnia to z pewnością 15-nastoletnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii. Jest to nasza pasja, dlatego wciąż podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności aby zapewnić jeszcze lepszą opiekę stomatologiczną. Jesteśmy we stałej współpracy z uznaną pracownią protetyczną, co zapewnia wysoką jakość prac. Świadczymy usługi w zakresie m.in. profilaktyki, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Na wszystkie udzielamy gwarancji.

Nasza placówka mieści się w Nowej Hucie na osiedlu Złotego Wieku. Jest to komfortowy, kompleksowo wyposażony gabinet stomatologiczny. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Korzystamy z najnowszych technologii. Wszystkie instrumenty są każdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Back to Top